Doradca Klienta - Projektant Mebli

Ubezpieczenie na życie
Od zaraz
Zaliczki
Umowa zlecenie
Własna działalność
Stanowisko przyjazne niepełnosprawnym
Płatne nadgodziny

Wymagania pracodawcy

CV

wymagane

Doświadczenie

powyżej roku

Gotowość do pracy

od zaraz

Dyspozycyjność w tygodniu

pn, wt, śr, czw, pt, sob

Praca zmianowa

nie

Praca w godzinach nocnych

nie

Obsługa komputera

wymagana

Język angielski

średnio zaawansowany (B1-B2)

O ofercie

Komandor Pomorze S.A. jest częścią ogólnopolskiej sieci Salonów i Hurtowni Komandor – jednej z największych firm na rynku meblarskim w Polsce.

Meble nie mają dla nas żadnych tajemnic. Do pracy inspirują nas ludzie i to dla nich działamy od 30 lat na rynku! Chyba idzie nam całkiem nieźle - jako firma mamy na swoim koncie ponad milion zadowolonych Klientów!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

Doradcy Klienta - Projektanta Mebli

Twój zakres obowiązków:

  •  przygotowanie projektu aranżacji pomieszczeń i ich wizualizacji
  • Wycena gotowego projektu
  • Przygotowywanie ofert dla klienta indywidualnego, ale także biznesowego
  • doradztwo w doborze produktów oraz rozwiązań z oferty firmy
  • Dokonywanie pomiarów u Klienta / inwentaryzacja pomieszczenia
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i wdrożenie zamówienia do zakładu produkcyjnego
  • Nadzór nad procesem realizacji zamówienia
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu sprawnego wdrożenia projektu

Nasze wymagania

  • Wiedza merytoryczna z zakresu projektowania wnętrz oraz mebli - mile widziana
  • Zainteresowanie aktualnymi trendami
  • Doświadczenie w pracy z klientami
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość programów projektowych: AutoCAD, SketchUp - mile widziana
  • Znajomość programów graficznych: Photoshop, Corel - mile widziana

To oferujemy

  • Pewną pracę w stabilnej firmie - 90% naszych pracowników posiada staż pracy powyżej 10 lat
  • praca hybrydowa w niepełnym wymiarze czasu
  • Jasny i bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Szkolenia z produktów, projektowania oraz technik sprzedaży
  • Dostęp do największej w Polsce bazy wiedzy na temat mebli oraz technik sprzedaży w branży meblowej
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

Opublikowano

18 lis 2022

2500 - PLN 6000 miesięcznie na rękę
Szukamy 2 osób