Opublikowano: 13:10, 14.09.2022

Dofinansowanie wypoczynku

Od zaraz

Umowa o pracę

Cały etat

Płatne nadgodziny

Wymagania pracodawcy

CV

wymagane

Doświadczenie

poniżej roku

Gotowość do pracy

od zaraz

Tryb pracy

cały tydzień (wg grafiku)

Praca zmianowa

nie

Praca w godzinach nocnych

nie

Wykształcenie techniczne lub zawodowe

wymagane

O FIRMIE

Grupa ORLEN

LOKALIZACJA

Gdańsk
Elbląska 135

LOTOS Serwis obejmuje kompleksowe świadczenie usług serwisowych, remontowych, inwestycyjnych, montażowo-rozruchowych oraz pomiarowych i diagnostycznych. Wielobranżowe zespoły specjalistów pod nadzorem kierowników projektów pozwalają spółce realizować zadania, począwszy od koncepcji, projektowania, poprzez kompletację i koordynację dostaw, wykonanie, aż do przekazania do użytkowania włącznie.

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • wykształcenie średnie techniczne (automatyka, elektrotechnika, mechatronik)
  • budowa urządzeń i znajomość systemów automatyki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • sumienność, przestrzeganie procedur
  • punktualność, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole

CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

  • umowa o pracę
  • interesująca praca w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny pakiet Benefitów:
    - opieka medyczna i dentystyczna, dofinansowanie do wypoczynku, premia roczna, nagrody specjalne, ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę
    - Akademia LOTOS, szkolenia, programy rozwojowe, kultura dzielenia się wiedzą, dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
    - możliwość zakupu Karty MultiSport i Medicover Sport, zniżki na stacjach paliw LOTOS
    - firmowe sekcje sportowe, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów oraz LOTOS Running Team
  • współpraca z wysokiej klasy specjalistami w branży naftowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji na stanowisku pracy

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

  • przeglądy i remonty urządzeń automatyki
  • przeglądy i serwis systemów wagowych i monitoringu wibracji
  • remont oraz diagnostyka zaworów regulacyjnych
  • badanie przetworników i sygnalizatorów
  • praca na instalacjach produkcyjnych i warsztacie automatyki