Opublikowano: 07:03, 23.11.2021

Cały etat

Stanowisko przyjazne niepełnosprawnym

Płatne nadgodziny

Wymagania pracodawcy

CV

niewymagane

Doświadczenie

poniżej roku

Gotowość do pracy

od zaraz

Tryb pracy

poniedziałek - piątek

Praca zmianowa

tak

Praca w godzinach nocnych

nie

Wykształcenie techniczne lub zawodowe

niewymagane

Praca z dokumentacją techniczną

nie

O FIRMIE

Zoeller Tech

LOKALIZACJA

Rekowo Górne
Nowa 8

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na następujące stanowisko:

Monter pojazdów komunalnych

Miejsce pracy: Rekowo Górne k. Redy (pow. pucki; gm. Puck)

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji zabudów pojazdów komunalnych,
  • montaż podzespołów maszyn zgodnie z instrukcją,
  • przygotowanie podzespołów do montażu,
  • sprawdzanie współdziałania części, udział w testach i rozruchach maszyn,
  • kontrola wykonanej pracy.

Oczekiwania:

  • praktyczna znajomość mechaniki,
  • obsługa elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka),
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • mile widziana znajomość hydrauliki siłowej.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do wczasów,
  • dofinansowanie do kart Multisport,
  • dofinansowanie do pakietów medycznych,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • karty żywnościowe.

INFORMACJE ZWIĄZANE Z DANYMI OSOBOWYMI:

Informujemy, iż Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest ZOELLER TECH Sp. z o.o., z siedzibą w Rekowie Górnym, ul. Nowa 8, 84-123 Połchowo, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gdańsku, XVIII Wydział Gospodarczy K