Magazynier

Umowa o pracę
Cały etat
Stanowisko przyjazne niepełnosprawnym

Wymagania pracodawcy

CV

niewymagane

Doświadczenie

powyżej roku

Gotowość do pracy

w ciągu 30 dni

Tryb pracy

poniedziałek - piątek

Praca zmianowa

nie

Praca w godzinach nocnych

nie

Prawo jazdy

B

Obsługa komputera

wymagana

Badania sanitarno-epidemiologiczne

niewymagane

Kurs magazyniera

niewymagany

O ofercie

Specjalizujemy się w budowie i remontach statków, montażu i spawaniu konstrukcji stalowych oraz aluminiowych. Ponadto wykonujemy liczne prace dla sektora offshore.

W związku z rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko:

MAGAZNIER

 Miejsce pracy: Niemcy/Polska

Co możemy Tobie zaoferować:

  • wdrożenie do pracy na zajmowanym stanowisku - przeszkolenie
  • ubezpieczenie na życie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
  • odzież roboczą oraz środki ochrony indywidualnej
  • program poleceń pracowniczych
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych

 Twoje zadania:

  • przyjmowanie dostaw towaru, planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej oraz rozmieszczanie towaru
  • wydawanie sprzętu oraz ubrań roboczych pracownikom
  • prowadzenie ewidencji narzędzi/sprzętu każdego pracownika
  • obsługa urządzeń magazynowych np. szlifierka stołowa
  • sprawdzanie stanów magazynowych – kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika projektu oraz usuwanie ich z magazynu
  • regularna inwentaryzacja magazynu
  • transport pracowników z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski
  • naprawa elektronarzędzi – wiedza oraz umiejętności z zakresu elektryki
  • obsługa programu magazynowego

 Twoje umiejętności:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność organizacji czasu i miejsca pracy

 Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe

Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij do nas swoje CV lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 781 594 410

Informacje o firmie

Firma Soltec Services od początku swojego istnienia oferuje wykwalifikowanych pracowników, wyposażonych w odpowiedni sprzęt swoim Kontrahentom. Nasi pracownicy wykonują prace monterskie oraz spawalnicze głównie w branży okrętowej. Prace prowadzimy na terenie Zleceniodawcy, głównie w stoczniach na terenie Niemiec oraz Polski.

Firma prężnie działa od 2003 roku, obecnie rozwija się coraz bardziej dynamicznie i zatrudnia ponad 200 pracowników. Oferujemy stoczniowe, w branży konstrukcji stalowych.

Opublikowano

18 lis 2022

4000 - PLN 4500 miesięcznie na rękę
Szukamy 1 osoby