Opublikowano: 11:11, 19.09.2022

Dniówki

Umowa o pracę

Cały etat

Stanowisko przyjazne niepełnosprawnym

Płatne nadgodziny

Wymagania pracodawcy

CV

wymagane

Doświadczenie

powyżej roku

Gotowość do pracy

od zaraz

Tryb pracy

poniedziałek - piątek

Praca zmianowa

tak

Praca w godzinach nocnych

tak

Wykształcenie techniczne lub zawodowe

wymagane

O FIRMIE

TREFL

LOKALIZACJA

Gdynia
Kontenerowa 25

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie bieżących i planowanych prac związanych z utrzymaniem w ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym
  • diagnostyka i naprawa zautomatyzowanych i/lub zrobotyzowanych linii produkcyjnych
  • modernizacja istniejących systemów automatyki i elektrotechniki oraz budowa nowych układów w celu optymalizacji procesów produkcyjnych
  • dobór elementów sterujących i wykonawczych z zakresu automatyki i elektrotechniki oraz prowadzenie ewidencji części
  • kontakt z serwisem oraz producentami maszyn
  • raportowanie prowadzonych prac

Nasze wymagania:

  • doświadczenie lub praktyki zawodowe w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej lub serwisie maszyn i urządzeń
  • wiedza z zakresu: energetyki, automatyki, robotyki, elektrotechniki, pneumatyki
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • dobra organizacja pracy, skuteczność w działaniu, umiejętność współpracy i poszukiwania nowych rozwiązań
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość programowania sterowników PLC, robotów przemysłowych
  • doświadczenie w branży poligraficznej

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę
  • wsparcie we wdrożeniu w obejmowane stanowisko
  • pracę w nowoczesnym i stale rozwijanym parku maszynowym
  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy

KONTAKT DO REKRUTERA Natalia Kazanowska HR Biznes Partner email: [email protected] tel.: 58 666 7264