Doradca Klienta - praca biurowa dla Studentów/Uczniów

Gdynia, Stefana Batorego 28-32
company_logo

Wynagrodzenie

20 - PLN 22miesięcznie na rękę

Pracodawca oferuje

Elastyczny czas pracy
Bez doświadczenia
Od zaraz
Umowa zlecenie

Wymagania pracodawcy

CV

wymagane

Doświadczenie

niewymagane

Gotowość do pracy

od zaraz

Tryb pracy

cały tydzień (wg grafiku)

Praca zmianowa

nie

Praca w godzinach nocnych

nie

Obsługa komputera

wymagana

O ofercie

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi Klienta.

Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy! Aplikuj i zdobądź doświadczenie. Mało? Grafik ustalasz według własnych potrzeb i masz czas na przyjemności!

Twoje zadania:

  • telefoniczna obsługa połączeń.
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
  • doradzanie i dobór ofert wedle preferencji Klienta,
  • prezentowanie aktualnych ofert.

Z nami rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne, które przydadzą Ci się w każdej dziedzinie życia!

  • chcesz zdobyć cenne doświadczenie i zacząć karierę zawodową,
  • nie boisz się nawiązywać nowych kontaktów,
  • stawiasz na rozwój,
  • cenisz sobie miłą atmosferę,
  • chcesz zarobić pieniądze.

Gwarantujemy:

  • stałą stawkę godzinową,
  • premie uzależnione od Twojego zaangażowania w pracę,
  • pracę w młodym i energicznym zespole,
  • dobrą atmosferę i dużo śmiechu,
  • przyjemne warunki pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Gdyni,
  • kartę rabatową do ciekawych miejsc rozrywki i restauracji,
  • elastyczny grafik - sam decydujesz, kiedy pracujesz.

Opublikowano

21 lis 2022