Pracownik działu sprzedaży USA

5500 - PLN 6000miesięcznie na rękę

Pracodawca oferuje

Szkolenia dodatkowe
Parking dla pracowników
Wolne weekendy
Stanowisko przyjazne niepełnosprawnym
Płatne nadgodziny

Wymagania pracodawcy

CV

wymagane

Doświadczenie

poniżej roku

Gotowość do pracy

w ciągu 30 dni

Tryb pracy

poniedziałek - piątek

Praca zmianowa

nie

Praca w godzinach nocnych

nie

Język angielski

zaawansowany (C1-C2)

Badania sanitarno-epidemiologiczne

niewymagane

O ofercie

Zadania:

  • Twoim głównym obowiązkiem będzie utrzymywanie relacji biznesowych oraz pomoc klientom
  • Pozyskanie nowych klientów na rynku USA poprzez research internetowy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Negocjacja cen, warunków, bieżąca obsługa klienta

Wymagania:

  • Jeżeli masz język angielski w małym palcu – wróżymy Ci szybki rozwój kariery w naszej firmie
  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży/handlowym
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Łatwość w nawiązaniu kontaktów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki (stała stawka + bonusy);
  • Praca w godzinach 14:00-00:00 (godzina przerwy włącznie);
  • Realna możliwość rozwoju kariery zawodowej w strukturze firmy (awanse na stanowisko team lidera, managera oraz podróże służbowe);
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego (kursy/szkolenia);
  • Szkoła języka angielskiego oraz sesje coachingowe;
  • Parking dla pracowników;
  • Pracę w wygodnym nowoczesnym biurze;
  • Świąteczne paczki;
  • Pizza days;
  • Codzienne smakołyki, świeże owoce, pyszną kawę i herbatę;
  • Przyjazną atmosferę i imprezy firmowe;
  • Pozytywne nastawienie do inicjatyw i pomysłów.

Liczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 2

Opublikowano

18 lis 2022

5500 - PLN 6000 miesięcznie na rękę
Szukamy 2 osób