Doradca klienta

Pracodawca oferuje

Elastyczny czas pracy
Szkolenia dodatkowe
Bez doświadczenia
Od zaraz
Wolne weekendy
Własna działalność
Stanowisko przyjazne niepełnosprawnym
Płatne nadgodziny

Wymagania pracodawcy

CV

wymagane

Doświadczenie

niewymagane

Gotowość do pracy

od zaraz

Tryb pracy

poniedziałek - piątek

Praca zmianowa

nie

Praca w godzinach nocnych

nie

Badania sanitarno-epidemiologiczne

niewymagane

O ofercie

Jesteśmy grupą niezależnych Przedsiębiorców z branży finansowej, którzy odnieśli sukces.

Na co dzień wspieramy się, rozwijamy i doskonalimy, by osiągać najlepsze rezultaty i pomagać naszym Klientom.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

TWOJE ZADANIA:

  • pozyskiwanie klientów i sprzedaż produktów,
  • ustalanie kalendarza spotkań i jego realizacja,
  • dopasowanie oferty do potrzeb i oczekiwań klientów,
  • utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi klientami i rozszerzanie sieci kontaktów,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • rozwój w zakresie wiedzy produktowej.

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie,
  • posługujesz się biegle językiem polskim w mowie i piśmie,
  • lubisz pracę z ludźmi, łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz je rozwijać,
  • masz doświadczenie w sprzedaży lub motywację, by je zdobyć,
  • jesteś przedsiębiorczy i chcesz być nagrodzony finansowo za swoje działania,
  • ważna jest dla Ciebie etyka pracy.

OFERUJEMY:

  • wysokie i stabilne dochody,
  • profesjonalną pomoc mentora tak długo, jak tego potrzebujesz,
  • system szkoleń,
  • 4-letni program wsparcia finansowego,
  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego na stanowiska menedżerskie,
  • elastyczny czas pracy dopasowany do Ciebie,
  • pracę w różnorodnym, doświadczonym Zespole i przyjazną atmosferę!

Jeżeli nie masz doświadczenia w sprzedaży, a czujesz, że to może być „to” - koniecznie zgłoś się do nas! Wszystkiego Cię nauczymy.

Dla nas najważniejsza jest Twoja energia i chęć do pracy!

Opublikowano

29 lis 2022

6000 - PLN 10000 miesięcznie na rękę
Szukamy 5 osób