Młodszy menedżer

6000 - PLN 10000miesięcznie na rękę

Pracodawca oferuje

Elastyczny czas pracy
Szkolenia dodatkowe
Od zaraz
Wolne weekendy
Własna działalność
Stanowisko przyjazne niepełnosprawnym
Płatne nadgodziny

Wymagania pracodawcy

CV

wymagane

Doświadczenie

powyżej roku

Gotowość do pracy

od zaraz

Tryb pracy

poniedziałek - piątek

Praca zmianowa

nie

Praca w godzinach nocnych

nie

Badania sanitarno-epidemiologiczne

niewymagane

O ofercie

Jesteśmy grupą niezależnych Przedsiębiorców z branży finansowej, którzy odnieśli sukces. Na co dzień wspieramy się, rozwijamy i doskonalimy, by osiągać najlepsze rezultaty i pomagać naszym Klientom.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

MŁODSZY MENEDŻER

TWOJE ZADANIA:

·        realizacja celów sprzedażowych,

·        utrzymywanie trwałych kontaktów z obecnymi Klientami oraz nawiązywanie relacji z nowymi,

·        rozwijanie wiedzy produktowej i umiejętności sprzedażowych własnych oraz Zespołu,

·        udzielanie wsparcia Zespołowi Doradców na każdym etapie działania,

·        rekrutacje nowych członków Zespołu,

·        budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

·        posiadasz doświadczenie w sprzedaży i pracy z klientem,

·        potrafisz dobrze zorganizować pracę swoją i Zespołu,

·        cenisz sobie kontakt z ludźmi i wolisz budowanie relacji bardziej niż wypełnianie sztywnych tabelek w Excelu,

·        jesteś osobą przedsiębiorczą i zorientowaną na osiąganie celów,

·        posiadasz wykształcenie minimum średnie,

·        ważna jest dla Ciebie etyka pracy.

OFERUJEMY:

·        wysokie i stabilne dochody,

·        2-letni program wsparcia finansowego,

·        system szkoleń,

·        dużą samodzielność w działaniu i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów

·        wsparcie dyrektora i pomoc w procesach rekrutacyjnych,

·        elastyczny czas pracy dopasowany do Ciebie,

·        pracę w różnorodnym, doświadczonym Zespole i przyjazną atmosferę!

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj, zgłoś się do nas.

Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Opublikowano

29 lis 2022

6000 - PLN 10000 miesięcznie na rękę
Szukamy 3 osób