Masz dryg, masz pracownika.

Szukasz osoby na stanowisko fachowe lub fizyczne? Sprawdź, dryg.pl i przekonaj się, jak szybko znajdziesz odpowiedniego pracownika.

W każdym miesiącu 3 ogłoszenia dodasz u nas zupełnie za darmo!

Dodaj ogłoszenie za 0 zł

więcej

Znajdź idealnego pracownika na Dryg.pl

Ogłoszenia dobrej jakości
Znajdujesz kandydatów
Aplikowanie na ofertę jest proste
Porządek w rekrutacjach
 • Generator treści ogłoszenia

  Nasz generator pomoże ustalić Ci Twoje wymagania oraz to co oferujesz. Treść wygeneruje się automatycznie na podstawie Twoich wytycznych. Nie musisz samemu wymyślać jej od podstaw.

 • Przejrzysty format

  Twoje ogłoszenie będzie zawierać wszystkie najważniejsze informacje w uporządkowanej formie i stylistyce. Ilość wakatów, benefity, oferowane wynagrodzenie i pozostałe kluczowe informacje mają określone miejsce w każdym ogłoszeniu.

 • Darmowe logo i zdjęcia

  Dbamy o to, by ogłoszenia na naszym serwisie były najwyższej jakości dlatego u nas nie płacisz za możliwość dodania logo i zdjęć. Pokaż miejsce załogę i otoczenie pracy. Na pewno na tym zyskasz.

 • Jesteś tam, gdzie szukają pracy

  Twoja oferta z dryg.pl pojawi się dodatkowo w różnych miejscach w internecie, gdzie kandydaci aktywnie szukają pracy. Dzięki temu nie czekasz długo na efekt.

 • Proponowani kandydaci

  Zaproś kandydatów, którzy aplikowali wcześniej na podobne stanowisko do swojej rekrutacji. Wyślij bezpłatny sms informujący o ofercie do 3 osób.

 • Dodatkowe opcje promowania

  Potrzebujesz więcej kandydatów? Skorzystaj z naszych wewnętrznych opcji promowania: wyróżnienie, odświeżenie lub obecność na stronie głównej. Wciąż za mało? Skontaktuj się z nami, postaramy się dopomóc 🙂

 • Filtrowanie ogłoszeń

  Ułatwiliśmy proces szukania odpowiedniej pracy. Kandydaci mogą wygodnie przefiltrować oferty według stawki, benefitów, etatu i wielu innych. Dzięki temu szybciej docierają do ciekawych ofert, a pracodawcy szybciej dostają kandydatów.

 • Szybkie aplikowanie na ofertę

  Kandydaci odpowiadają na kilka pytań, które odpowiadają treści ogłoszenia. Nie muszą nawet mieć pod ręką CV. Dzięki temu szybko i łatwo aplikują na ofertę.

 • Kontakt telefoniczny

  Daliśmy kandydatom możliwość tradycyjnej, telefonicznej dormy kontaktu. Podaj numer w ogłoszeniu i spodziewaj się także połączeń telefonicznych w sprawie oferty. To wciąż często preferowany rodzaj kontaktu z pracodawcą.

 • Panel ogłoszeń

  Wygodny panel do zarządzania ofertami pozwoli Ci łatwo zorientować się jak Ci idzie pod kątem ilości wyświetleń i aplikacji na każdą ofertę. Z tego miejca możesz też edytować, zakończyć lub dodatkowo wypromować swoje oferty.

 • Dopasowani kandydaci

  Zawsze najpierw zobaczysz najlepiej dopasowanych kandydatów do Twoich kryteriów, które zostały ustalone podczas tworzenia ogłoszenia. Doświadczenie, oczekiwania finansowe, dostępność.  Dzięki temu decyzja będzie prostsza 😉

 • Chat z kandydatami

  Możesz pisać z kandydatem za pomocą funkcji chatu. Dzięki temu szybko dopytasz o dodatkowe informacje lub umówisz się na spotkanie.

 • Powiadomienia sms

  O każdej nowej osobie, która odpowiedziała na Twoją ofertę powiadomimy Cię wiadomością sms. Dzięki temu szybko dowiesz się o czekającej aplikacji.

 • Automatyczna informacja zwrotna

  Masz 7 dni na odpowiedź osobie, która zaaplikowała na Twoją ofertę. Jeśli tego nie zrobisz, ukryjemy dane tej osoby i wyślemy jej odpowiedź z informacją „Pracodawca prawdopodobnie znalazł już kogoś innego”. Dzięki temu nie musisz pamiętać o odpisywaniu na każde zgłoszenie. Najwyżej zrobimy to za Ciebie 😉

0 +

odwiedzin dryg.pl miesięcznie

0 +

interakcji kandydat-pracodawca dziennie

0 sekund

średni czas dodania ogłoszenia

Cennik

Cennik ogłoszeń

3 ogłoszenia w każdym miesiącu za 0 zł.

4-te i każde następne kosztuje 79 zł brutto.

 

✓ Ważne przez 30 dni

✓ Dostęp do wszystkich funkcji Dryg.pl

✓ Logo firmy widoczne na wynikach wyszukiwania i karcie ogłoszenia

✓ Natychmiastowa widoczność ogłoszenia w serwisie

0 zł

Usługi dodatkowe

Automatyczne odświeżenie

Ogłoszenie będzie odświeżane codziennie przez wybraną liczbę dni

od 29 zł

brutto

Wyróżnienie ogłoszenia

Ogłoszenie będzie podświetlone kolorem oraz otrzyma oznaczenie Wyróżnione*

od 29 zł

brutto

Promocja na stronie głównej

Ogłoszenie będzie widoczne na stronie głównej Dryg.pl

od 99 zł

brutto

Publikujesz dużo ofert? Skontaktuj się się z naszym doradcą, aby uzyskać preferencyjne warunki współpracy.

 

Odwiedź nasz portal i zobacz jak działa w praktyce

Dlaczego wybrać Dryg.pl?

Zależy nam, aby poszukiwanie pracowników było szybkie i łatwe. Zobacz, jak rekrutacja na Drygu różni się od innych serwisów z ofertami pracy.

Zobacz jak działa Dryg.pl

Dryg aktualnie jest dostępny tylko w woj. pomorskim

Na Drygu obowiązkowe są widełki płacowe

Zapraszamy na grupę pracodawców na FB

Blog

Najczęściej zadawane pytania

01. Jak zarejestrować się na Dryg.pl?

rozwiń zwiń

Założenie konta na Dryg.pl jest dziecinnie proste i zajmie Ci mniej niż minutę. Wystarczy, że podasz swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Następnie ustal PIN, czyli 4-cyfrowe hasło zabezpieczające. Pozostaje tylko akceptacja regulaminu i gotowe – możesz szukać kandydatów z drygiem! Możesz też skorzystać z opcji logowania się za pomocą konta Facebook lub Google, co przyspieszy w przyszłości logowanie do serwisu.

02. Ile kosztuje dodanie ogłoszenia na Dryg.pl?

rozwiń zwiń

Możesz opublikować 3 oferty miesięcznie zupełnie za darmo. Za każde kolejne poprosimy o płatność – 79 zł brutto. Chcesz się dodatkowo wyróżnić? Sprawdź dostępne opcje i koszty promowania w cenniku.

03. Jak mogę edytować swoją ofertę?

rozwiń zwiń

Błąd w numerze telefonu? Literówka w nazwie firmy? Żaden problem! Na Dryg.pl możesz edytować swoją ofertę w każdej chwili. Panel do wprowadzenia zmian znajduje się w sekcji „Twoje ogłoszenia” w prawym rogu wybranej oferty. Po kliknięciu w ikonę trzech kropek rozwinie się lista z dostępnymi opcjami. Tym sposobem możesz również zakończyć swoje ogłoszenie, jeśli już znalazłeś pracownika.

04. Czy Dryg.pl dostępny jest w całej Polsce?

rozwiń zwiń

W 2022 roku koncentrujemy swoje działania na województwie pomorskim, skąd pochodzi Dryg.pl. Jeśli oferujesz pracę w naszym regionie, to serdecznie zachęcamy do poszukiwania kandydatów z naszym serwisem! PS Mierzymy wysoko, przy dobrych wiatrach niedługo będziemy dostępni w innych województwach.

05. Czy Dryg.pl można zintegrować z zewnętrznym systemem rekrutacyjnym (ATS)?

rozwiń zwiń

Jesteśmy zintegrowni z eRecruiterem – największym systemem wspierającym proces rekrutacji w Polsce. Chcesz opublikować bezpośrednio z eRecruitera?   

Kliknij w zakładkę „Ogłoszenia” –> Dodaj ogłoszenie –> Standardowe ogłoszenie –> Uzupełnij dane i treść publikacji –> Spośród zakładek wybierz „Dryg.pl” i dodaj ogłoszenie. 

Więcej informacji znajdziesz tutaj: KLIK 

Na ten moment nie ma możliwości podpięcia Dryg.pl pod inny zewnętrzny ATS. Widzimy jednak tę potrzebę, dlatego w przyszłości będziemy dążyć do wdrożenia takiego rozwiązania, aby jeszcze bardziej ułatwić pracodawcom prowadzenie rekrutacji z naszym serwisem. 

06. Jakich kandydatów mogę tu znaleźć?

rozwiń zwiń

Szukasz fachowca w swojej dziedzinie? Dobrze trafiłeś! Dryg.pl został stworzony z myślą o zatrudnianiu pracowników fizycznych i fachowych. To idealne miejsce do znalezienia:

 • pracowników budowlanych,
 • załogi do restauracji,
 • obsługi hotelowej,
 • kierowców, dostawców, kurierów,
 • magazynierów,
 • pracowników produkcji,
 • operatorów call center,

… i wielu, wielu innych kandydatów z drygiem! 🙂

07. Jak mogę dokonać korekty faktury?

rozwiń zwiń

Na Twojej fakturze brakuje NIP-u lub pełnej nazwy firmy? Nie martw się – zajmiemy się tym. Skontaktuj się z nami na kontakt@dryg.pl. Prześlij nam numer dokumentu oraz dane, które wymagają korekty.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?

Skontaktuj się z nami!

 

lub

dryg kontakt

Masz więcej pytań? Porozmawiajmy

Napisz na kontakt@dryg.pl lub użyj formularza kontaktowego.


  Jeżeli publikujesz więcej niż 100 ogłoszeń rocznie, skontaktuj się z naszym doradcą, aby uzyskać ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.

  Patryk Komar

  Business Development Manager