2022-11-18

Dodaj ogłoszenie i zgarnij darmowe wyróżnienie, czyli BLACK WEEK na dryg.pl

Szukasz pracownika „od zaraz”? Nie możesz lepiej trafić! Dodaj ogłoszenie na dryg.pl i skorzystaj z dodatkowej promocji w ramach BLACK WEEK. Zgarnij darmowe wyróżnienie swojej oferty na naszym portalu aż przez 7 dni! Promocja trwa od 21 do 28 listopada.

Święto łowców okazji, „potocznie” zwane Black Friday, na dryg.pl obchodzimy przez cały tydzień! 😉 Dlatego do pierwszych 5 ofert opublikowanych przez każdego pracodawcę na dryg.pl w dniach 21-28. listopada, dodajemy darmowe wyróżnienie na całe 7 dni.

„Lepiej widoczne? Widocznie lepsze”… czyli co zyskasz

✔ Twoja oferta jest lepiej widoczna na tle innych i tym samym szybciej zauważona przez kandydatów, a Ty za to nie płacisz!

✔ Jesteś na dryg.pl to jesteś wszędzie! Docierasz do tysięcy kandydatów, którzy szukają pracy na naszym portalu i w innych miejscach w Internecie (m.in. grupy na Facebooku i inne serwisy ogłoszeniowe np. Jooble i Lento).  

* Dowiedz się więcej i wybierz wariant dopasowany do Twoich potrzeb >> CENNIK

„Rzuca się w oczy”, czyli jak to będzie wyglądać 

Ogłoszenia dodane w trakcie trwania promocji BLACK WEEK zostaną podświetlone kolorem fioletowym i otrzymają oznaczenie „Wyróżnione” na 7 dni. Co w praktyce będzie wyglądać tak 👉 

Wchodzisz w to?

Dodaj ogłoszenie i zgarnij darmowe wyróżnienie!

Szczegóły i regulamin akcji promocyjnej znajdziesz TU.