Dlaczego warto wybrać Dryg.pl

Robimy wszystko, żeby znalezienie pracownika zajęło Ci dosłownie chwilę i było jak najprostsze. Zobacz, czym rekrutacja na Dryg.pl różni się od innych serwisów pracy.

więcej

Ogłoszenia dobrej jakości

Dajemy Ci mechanizm do generowania treści ogłoszeń. Wypełniasz krótki quiz i Twoje ogłoszenie tworzy się automatycznie.

Możesz je edytować w każdym momencie. Za darmo dodajesz logo i zdjęcia.

zobacz więcej

Zobacz więcej

schowaj

Zwiń

Znajdujesz kandydatów

Codziennie nasz serwis odwiedza tysiące kandydatów szukających pracy. Z nami szukanie pracownika staje się dużo prostsze.

zobacz więcej

Zobacz więcej

 • Jesteś tam, gdzie szukają pracy

  Twoja oferta z dryg.pl pojawia się dodatkowo w różnych miejscach w internecie, gdzie kandydaci aktywnie szukają pracy. Dzięki temu nie czekasz długo na efekt.

 • Proponowani kandydaci

  Zaproś kandydatów, którzy aplikowali wcześniej na podobne stanowisko do swojej rekrutacji. Wyślij bezpłatny sms do 3 osób.

 • Dodatkowe opcje promowania

  Potrzebujesz więcej? Skorzystaj z naszych wewnętrznych opcji promowania: wyróżnienie, odświeżenie lub obecność na stronie głównej.

schowaj

Zwiń

Aplikowanie na ofertę jest proste

Kandydaci wybierają Dryg.pl bo aplikowanie na oferty u nas jest proste. Można to zrobić wygodnie z telefonu, bez CV i bez tracenia czasu.

zobacz więcej

Zobacz więcej

 • Filtrowanie ogłoszeń

  Ułatwiliśmy proces szukania odpowiedniej pracy. Kandydaci mogą wygodnie przefiltrować oferty według stawki, benefitów, etatu i wielu innych. Dzięki temu szybciej docierają do ofert o które im chodzi, a pracodawcy szybciej dostają kandydatów.

 • Aplikowanie na oferty

  Aplikując na ofertę, kandydaci odpowiadają na pytania, które odpowiadają treści ogłoszenia. Dzięki temu uzyskujesz komplet najważniejszych informacji takich jak doświadczenie, czy wymagania finansowe.

 • Kontakt telefoniczny

  Daliśmy kandydatom możliwość również tradycyjnej, telefonicznej formy kontaktu. Podaj numer telefonu w ogłoszeniu i spodziewaj się także połączeń telefonicznych w sprawie swojej oferty. To wciąż często preferowany rodzaj kontaktu z pracodawcą.

schowaj

Zwiń

Porządek w rekrutacjach

Naszym celem jest ułatwienie i uporządkowanie procesu rekrutacji.
Ogłoszenia i aplikacje kandydatów są uporządkowane w panelu konta pracodawcy.

zobacz więcej

Zobacz więcej

 • Panel ogłoszeń

  Z tego miejsca zarządzasz ofertami. Możesz je edytować, zakończyć, przywrócić lub dodatkowo wypromować.

  Dodatkowo szybko zorientujesz się jak Ci idzie pod kątem ilości wyświetleń i aplikacji na każdą ofertę.

 • Dopasowani kandydaci

  Na liście aplikacji na ofertę pracy zawsze najpierw zobaczysz najlepiej dopasowanych kandydatów do Twoich kryteriów. Ponieważ aplikujący odpowiadają na te same pytania w quizie co Ty, możemy łatwo stwierdzić, którzy są najbardziej dopasowani i pokazywać ich jako pierwszych.

 • Chat z kandydatami

  Przy każdej aplikacji masz możliwość pisania z kandydatem za pomocą funkcji chatu. Dzięki temu szybko dopytasz o dodatkowe informacje lub umówisz się na spotkanie z kandydatem.

 • Powiadomienia sms

  O każdej nowej osobie, która odpowiedziała na Twoją ofertę powiadomimy Cię smsem.
  Dzięki temu szybko dowiesz się o czekającej aplikacji.

 • Informacja zwrotna

  Masz 7 dni na odpowiedź osobie, która zaaplikowała na Twoją ofertę. Jeśli tego nie zrobisz ukryjemy jego/jej dane i wyślemy jej odpowiedź z informacją: „Pracodawca prawdopodobnie znalazł już kogoś innego”. Dzięki temu nie musisz pamiętać o odpisywaniu na każde zgłoszenie. Najwyżej zrobimy to za Ciebie 😉

schowaj

Zwiń